Працевлаштування з індивідуальним підходом

Багато людей хоч раз замислювалися над тим, як би вони змінили своє життя, як би склалося їхнє майбутнє, якби вийшло легально працювати за кордоном? Легальна (офіційна) робота за кордоном – це не міф, це – реальність! Як її знайти? Чи залишилися ще робочі місця для українців на підприємствах за кордоном?

У зв’язку з тим, що економічна ситуація в нашій країні нестабільна і вибір відкритих вакансій за кордоном досить великий, все більше громадян України шукають роботу за кордоном. Це пов’язано з можливістю поліпшити матеріальний стан навіть за допомогою низькокваліфікованої праці і забезпечити себе і близьких.

Надії на поліпшення рівня життя і реалізації себе професійно привертають все більше висококваліфікованих здобувачів. Найбільш затребуваними вважаються наші працівники медичної, яка обслуговує і IT сфери, будівельники, різноробочі.

Дуже важливим є те, що для офіційного працевлаштування за кордоном, з метою легального перебування в країні, необхідно отримати дозвіл на роботу і відкрити робочу візу. Чи не є винятком і європейські країни, незважаючи на набуття чинності угоди про безвізовий режим Україна – Євросоюз (червень 2017 року).

Які труднощі можуть виникнути при самостійному виїзді українців на легальну роботу за кордон?

Де знайти офіційну роботу за кордоном українцеві? Чи відповідає моя кваліфікація того, що я шукаю? Як уникнути зайвої бюрократії і не потрапити в мережі аферистів, які залишать Вас без грошей, документів, можливості заробити і ризику бути депортованим? Ці та інші запитання й відповіді виникають у людини, яка шукає роботу за кордоном самостійно.

Щоб не потрапити на вудку фіктивних компаній, слід звернути увагу на наявність дозвільних документів; якість і повноту інформації про бажане місце працевлаштування. Слід пам’ятати, що аферисти можуть наполягати на передоплаті за ще не надані ними послуги і запросити на зберігання оригінали документів. Цього робити не рекомендується.

Інший, більш ефективний, спосіб – звернутися за допомогою в спеціалізовані компанії, такі, як наша, які офіційно будуть шукати роботу за кордоном для українців. Співробітники таких компаній заздалегідь володіють повною інформацією про роботодавця, перевіривши його на надійність і сумлінність. Також обов’язково надають допомогу, починаючи з оформлення документів і розробки оптимального маршруту до місця призначення і до моменту працевлаштування.

Актуальна інформація про працевлаштування за кордоном для українців з компанією GOLDWORK

Найголовніше в пошуку роботи за кордоном для українців – це чесний роботодавець і його представник. Найчастіше самостійні спроби працевлаштування закінчуються фінансовими втратами або іншими проблемами. Щоб уникнути непотрібних ризиків, ми рекомендуємо звертатися до ліцензованої Міністерством праці та соціальної політики компанію з працевлаштування за кордоном GOLD WORK.

Ми надаємо нашим клієнтам допомогу і сприяння в:

підборі підходящої вакансії відповідно до особистими характеристиками;
перекладі і оформленні резюме клієнта для роботодавця;
підготовці до співбесіди з роботодавцем (при необхідності);
консультуємо при зборі пакету документів для отримання дозволу на офіційну роботу за кордоном;
надаємо послугу з відкриття робочої візи;
надаємо послугу з отримання медичної страховки на період перебування за кордоном;
підписання контракту з роботодавцем;
розробка маршруту на інше місце роботи.

ВАЖЛИВО !!! Переваги офіційного перебування на роботі за кордоном для українців очевидні: можливість укладення контракту; вищі заробітки; наявність медичної страховки; кар’єрний ріст; інформаційна підтримка наших фахівців.

Для власників біометричних паспортів процедура працевлаштування спрощується.

Звернутися в компанію GOLD WORK для пошуку легальної роботи за кордоном українці можуть з будь-якого куточка України і не тільки. Співпраця з іноземними фірмами і більшістю консульств європейських та інших країн світу дозволяє прискорити процес оформлення паперів. Менеджери нашої компанії допоможуть і дадуть відповідь на всі Ваші запитання онлайн і по телефонах, вказаних на сайті. Головна мета компанії GOLD WORK – Ваше надійне, безпечне і благополучне працевлаштування в обраній країні.

Звернутися за послугами працевлаштування

Оставьте свои данные и мы с вами свяжемся как можно скорее  Залишити резюме
   УВАГА!

   У зв’язку з випадками шахрайства, просимо Вас не оплачувати послуги на будь-які приватні рахунки (карти) фізичних осіб.

   Сплачуйте наші послуги виключно на розрахунковий рахунок компанії ТОВ “ГОЛДВОРК” IBAN UA95 305299 00000 26006026224083 Код отримувача 43276197 АТ КБ “ПРИВАТБАНК”